strona główna archiwum
Konkurs...
Poprzedni artykul
Nastepny artykul

MAZURY Z GÓRY

 

ZGADNIJ, JAKI TO AKWEN! KONKURS Z NAGRODĄ

Szanowni Czytelnicy!

Foto zagadka- Mazury z góryW każdym numerze zamieszczamy zdjęcie "z lotu ptaka" jakiegoś akwenu ze szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Są to widoki dobrze znane wszystkim żeglarzom z wody lub z perspektywy lądowej. Tymczasem krajobrazy te oglądane z powietrza, z wysokości kilkuset metrów zmieniają się nie do poznania - lub prawie nie do poznania. Zapraszamy wszystkich do zabawy polegającej na odgadywaniu nazwy akwenu przedstawionego na zdjęciu.
Prosimy o nadsyłanie - w terminie do 15 lipca 2000 roku - odpowiedzi, pod adresem:
"Rejs", ul. Sokratesa 7,
01-909 Warszawa
lub pod adresem e-mailowym: rejs@rejs.waw.pl z dopiskiem "Mazury z góry -V ".
Tym razem nagrodą są trzy książki ufundowane przez: DOM WYDAWNICZY ALMAPRESS
Zdjęcia robił nasz kolega, zapalony żeglarz i paralotniarz Lolek Pałczyński. Zachęcamy wszystkich do sprawdzenia swojej znajomości Mazur!

Każdy, kto do 30 czerwca 2000 zaprenumeruje "REJS" i odpowie prawidłowo na fotozagadkę w konkrsie Mazury z góry, weźmie udział w losowaniu dwutygodniowego czarteru jachtu, w sierpniu, na Wielkich Jeziorach Mazurskich.


Rozwiązanie zagadki z nr 4/2000 "Rejsu": zdjęcie przedstawiało jezioro Jagodne w północnej części. Nagrody otrzymują: Agnieszka Rakowska z Sosnowca, Grzegorz Kopiński z Dąbrowy Górniczej oraz Andrzej Zaremba z Kielc.

 

REJS
Magazyn Żeglarzy i Motorowodniaków
Czerwiec, 2000